Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 8 - 14 Mayıs 2017 haftası neler yaşayacak?

1,161
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 8 - 14 Mayıs 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 

Geçtiğimiz hafta Merkür geri hareketten kurtuldu ve düz hareketine başladı. Bir süredir Koç burcunda ilerliyor. Geri hareketi süresince aşk, ilişkiler ve flört gibi konularda geçmişten gelen bazı meselelerle uğraşmış olabilirsiniz. Varsa çocuklarınız ile ilgili bazı konular gündeme geliyordu, kendinizi rahat bir şekilde ifade edemiyorsunuz. Ancak artık düz harekete başladı ve siz de biraz olsun rahatladınız.

Bu hafta Koç burcunda Merkür - Uranüs kavuşumundan dolayı artık aşk, ilişkiler, flört konularında ani gelişmeler olabilir. Radikal bir kararla ani bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Fikirlerinizi, görüşlerinizi karşı tarafa açık ve net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Bu dönemde hayattan daha fazla keyif almak adına yeni kararlar alabilirsiniz. 

10 Mayıs Çarşamba günü Akrep burcunda çok güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunlardan haberdar olabilirsiniz. İnisiyatif alamadığınız konular varsa, bunlarla ilgili inisiyatifleri kendi elinizle alabilirsiniz. Uranüs etkileri ile bilinç altınızda veya iç dünyanızda sizi rahatsız eden, ileri gitmenizi engelleyen birtakım konular varsa bunların farkına varacak, bunları hayatınızdan çıkartıp ileriki günlerde daha hafiflemiş bir şekilde ilerleyeceksiniz. 

Bu dolunay, yaşamınızla ilgili göremediğiniz konular varsa bu alanlarda güzel farkındalıklar yaşama fırsatı getirecek. 

Pazartesi günü Ay Terazi burcunda olacak. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.

Salı-çarşamba ve perşembe günleri Ay'ın Akrep burcuna geçmesi ile beraber geri plana çekiliyorsunuz. İç dünyanızda, çevrenizde gelişen gelişen konuları değerlendireceğiniz bir 3 gün yaşayacaksınız. 

Cuma ve cumartesi günleri Ay, burcunuzda olacak. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Yeteneklerinizi daha rahat bir şekilde sergileyeceksiniz.

Pazar günü Ay'ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber parasal ve maddi konularda birtakım güzel gelişmeler yaşanabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat