Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seyahat eden kişilerin güvenliği nasıl sağlanır?

2,815
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Seyahat eden kişilerin güvenliği nasıl sağlanır?

Seyahat güvenliği, yurtdışından, iş ya da seyahat amacı ile farklı bir ülkeye giden ve güvenlik endişesi taşıyan kişilere, gittikleri ülkede konusunda uzman, istihbarat bilgisi alma yetisi olan güvenlik profesyonelleri tarafından seyahat süresi boyunca verilen güvenlik hizmetidir. 

Seyahat güvenliği hizmeti; misafirlerin, güvenlik riskine ve ihtiyacına göre lüks veya zırhlı araçlar ve silahlı güvenlik personeli ile havaalanında karşılanması, ziyaret edilecek şehir içi ya da şehir dışı adresler ve güzergâh ile ilgili istihbarat çalışması yapılması, yapılan çalışma sonucunda beklenmedik durum planlarının yapılması, asıl ve alternatif rota ve güzergâhların belirlenmesi ve seyahat süresince bu planlara uygun hareket edilmesi ile yerine getirilir.

Seyahat Güvenliği ihtiyacı, kişinin gittiği ülkede kendini güvende hissetmesi ve bu anlamda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyması sebebi ile ortaya çıkar. Hizmeti veren profesyonelin kurumsal bir firmanın güvencesi altında çalışması ve verilen hizmet ile ilgili tüm yasal zorunluluklara uyulması hizmetin kalitesini artıcı en önemli unsurdur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat