Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seks hakkında konuşmak mutlu bir cinsellik için şart mı?

362,202
kez izlendi
Puan: 4.35 / 5
Detaylı Açıklama

Seks hakkında konuşmak mutlu bir cinsellik için şart mı?

Hazzın en son noktasını vajina ya da klitoristen alabilirsiniz. Klitorisi vajinanın bir baklava dilimi diye düşünürsek vajinanın en baş noktasıdır, ki penisle aynı hassasiyete sahiptir ve kadının orgazma, anladığınız anlamda hazzın en üst noktasına hazırlanmasında ve ulaşmasında çok önemli bir etkendir. 

Genellikle de kadınlar ilk cinsel yaşantılarının başladığı tarihlerden itibaren belli bir deneyim, sıklık ve kendini tanıma süreçlerine gelene kadar da klitorel orgazm olurlar. Doğal yaşam süreci, deneyimler ve bize aktarılan bilgiler bize klitorel orgazmın %99 kadının yaşadığı doğal ve keyifli bir şey olduğunu göstermiştir. 


Her şeyden önce iki insan bir özel şeyler yaşar. Arada bir de bu özel şeyler konuşulmalı, karşılıklı eline kahve fincanları, çay fincanları alınıp konuşulmalı, sohbeti edilmelidir. Eleştiri varsa tabi eleştiri sunulur. Ama eleştiriler karşı tarafa aktarılırken ben cümlesi üzerinden aktarılmalıdır. 

"Sen sağ elini bilmem ne yapıyorsun, ben rahatsız oluyorum" diyerek değil, "Ben göğsümün bu şekilde okşanmasını hiç sevmedim" şeklinde olmalı. Çünkü orada eşinizin öğrendiği o hareket ya da size uyguladığı o hareket başka bir kadında olumlu bir cevap bulabilir. O olumlu cevabı sizde bulmuyordur. Bunu belirtmeniz önemlidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat