Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Crystal Blue çamaşır makinesi özellikleri nelerdir?

58,390
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Crystal Blue çamaşır makinesi özellikleri nelerdir?

Otomatik çamaşır makineleri ile çamaşır yıkamak artık son derece kolay. Hayatımızdaki her şey gibi çamaşır makineleri da artık değişiyor. İşte Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirmi birinci bölümünün üçüncü konuğu bu değişimin ne kadar etkileyici olabileceğinin göstergesi. Samsung Crystal Blue için çamaşır makinesinin ötesinde bir cihaz diyebiliriz.

Samsung Crystal Blue çamaşır makinası içine çamaşırları attığınız anda çamaşırın ağırlığını ve özelliklerini algılayabiliyor. Ne kadar çamaşır deterjanı ve yumuşatıcının gerekli olduğuna, çamaşırı kaç devirde sıkacağına ve ne kadar devirde işlemi tamamlayacağına kendisi karar veriyor. Tam geniş kapı özelliğine sahip bir çamaşır makinesi olduğundan makineyi doldurmak ve boşaltmak çok kolay. Minimal çerçevesi modern tarzda yaşam alanlarına mükemmel şekilde uyum sağlıyor.

Tasarımı son derece sade. Kapak kısmı içeride ve tüm makine sadece dokunmatik bir ekran aracılığıyla kullanılabiliyor. Açma kısmına basarak makineyi çalıştırabiliyoruz. Kapak açıldığında ise içeride yanan ışık da son derece işlevsel. Deterjan ve yumuşatıcı gözü kapak açıldığında alt tarafta karşımıza çıkıyor. Makinenin üzerinde bunun için bildiğimiz çekmece yok. İstersek 40 yıkamaya denk gelecek şekilde deterjan ve yumuşatıcıyı buraya ekleyebiliriz. Bu şekilde her seferinde tekrar deterjan ve yumuşatıcı eklememize gerek kalmıyor. Makine ihtiyacı olanı bu gözden yıkama öncesi alıyor. 

4 sensör sayesinde makine çamaşırın ağırlığını, kirlilik düzeyini ve türünü anlayıp ona göre yıkama yapıyor. Samsung Crystal Blue çamaşır makinesi içinde yer alan ideal yıkama sürelerini de kendimize göre ayarlayarak yıkama sürelerinde değişiklik yapabiliyoruz. 15 dakikalık kısa yıkama modu ile istersek kısa sürede de çamaşır yıkayabiliyoruz. İstersek outdoor giysi, bebek kıyafetleri ya da kot kıyafet modu ile farklı yıkamalar da yapabiliyoruz. Kazanı temizlemek için eco temiz kazan modu da mevcut. Eco bubble sistemi de güzel bir özellik. çok yüksek bir basınçla suyu akıtarak deterjandan daha fazla köpük yaratılmasını sağlıyor, bu da çamaşırın daha iyi temizlenmesi demek. 

Çalışan kişilere özel süper bir başka özellik de makinenin internete bağlanabiliyor oluşu. Öncelikle Samsung Smart Home adlı uygulamayı telefona indirmemiz gerekiyor. Bu uygulama ile nasıl bir yıkama istediğimiz seçerek makineyi uzaktan başlatabiliriz. Bir diğer özellikle çamaşırlarımızı saat kurarak istediğimiz saatte de yıkayabiliyor oluşumuz. Bu şekilde eve geldiğimizde çamaşırlarımız çoktan yıkanmış oluyor, bize tek kalan iş ise onları asmak. Samsung Crystal Blue çok az ses çıkaran bir makine. Sıkma esnasında çok az titreşim ve ses çıkarıyor. Samsung Crystal Blue A 3plus enerji tüketim seviyesine sahip ve kaliteli, pratik ve uzun ömürlü bir makine isteyenler için harika bir seçenek.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat