Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Protesisat'ın hizmetleri nelerdir?

6,652
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Protesisat'ın hizmetleri nelerdir?

Protesisat, 2005 yılında tesisat sektöründe kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu zamana kadar, sürekli olarak hizmet kalitesini geliştirmeye ve müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti vermeye özen göstermiştir.

Eğitimli personelleri ve ileri teknoloji cihazlarıyla su kaçağı, tıkanıklık açma, petek temizliği ve koku tespiti gibi alanlarda hizmet vermekte olan Protesisat, Türkiye'de ilk ve tek ISO9001 belgesi almaya hak kazanan tesisat firmasıdır.

Bizi farklı kılan en önemli özelliğimiz yurtdışında yapmış olduğumuz arge çalışmaları neticesinde elde etmiş olduğumuz ileri teknoloji cihazlar ve bu cihazların kullanımı konusunda uzmanlaşmış, köklü bir kadroya sahip olmamızdır. Sahip olduğumuz bu imkanlar neticesinde duvar ve fayanslarınızı kırmadan, evinize hiçbir zarar vermeden su kaçağı ve tıkanıklık problemlerini noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

İstanbul?un tüm ilçelerine 7/24 kesintisiz hizmet vermemizin yanı sıra, Türkiye'nin 4 büyük ilinde yer alan şubelerimiz ile geniş bir hizmet ağına sahibiz. Bize protesisat.com adresi üzerinden yada aşağıdaki telefon numaraları aracılığıyla ulaşabilir, tesisat sorununuza yönelik en uygun tespit ve onarım çözümlerine sahip olabilirsiniz.

Evinizle ilgili yaşayacağınız her türlü sorunda sizin için en doğru seçim Protesisat Çağrı Merkezi'ni arayarak destek talebinde bulunmaktır. Ayrıca www.protesisat.com adresi üzerinden Canlı Destek bölümü aracılığı ile sorununuzu Protesisat'a iletebilirsiniz.

Protesisat Çağrı Merkezleri
- İstanbul Avrupa: 0212 434 02 60 
- İstanbul Anadolu: 0216 457 10 70 
- Ankara: 0312 448 11 11 
- İzmir: 0232 243 88 88 
- Bursa: 0224 223 85 86

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat