Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Picosure lazerin diğer cihazlardan farkı nedir?

936
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Picosure lazerin diğer cihazlardan farkı nedir?

Picosaniyeli lazerlerden biri olan picosure lazer bu teknoloji ile dövme silmede, lekeleri çıkarmada, hatta cilt yenilemede kullanılabilir. Dövme silmedeki farkı picosaniye teknolojisi sayesinde dövmeyi çok daha küçük parçalara ayırabilmektedir. Çünkü picosaniye demek saniyenin trilyonda 1'i sürede atış yapabilme kapasitesi demektir. Bu kadar sürede yüksek enerjiyi dövme partiküllerine ya da bir renk maddesine verdiğinizde çok küçük parçalara ayırır ve vücut bunu kolaylıkla temizleyebilir.

Picosure'un diğer bir üstünlüğü ise 532 ve 755 nanometre dalga boyuna sahip olduğu için yeşil, mavi, siyah dövmelerde başarı ile kullanılabilir. Aynı zamanda 532 dalga boyu ile sarı, kırmızı, turuncu dövmeler de çıkarılabilir. 

Dalga boyu, picosaniyelerde atış yapabilmesi gibi özellikleri sayesinde bütün dövmelerin silme işleminde Picosure lazer rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda çok kısa sürede atış yaptığı için deriyi etkilemez. Çünkü ısı etkisinden çok ses dalgaları ile etkili olur. Bu sayede deriye zarar vermez ve iz kalması beklenmez.

Picosure ile cilt lekesi tedavisi

Picosure'un bir diğer özelliği ise cilt lekelerinde kullanılabilmesidir. Picosure ile melazma, çil, güneş lekesi ve yaşlılık lekelerinde başarılı sonuçlar elde edilebilir. 

Picosure lazer diğer leke silme lazerlerine göre hem daha kısa sürede etkinlik sağlar, hem de yara ve kabuk olmadığı için reaksiyonel leke ya da iz bırakma riski son derece düşüktür. 

Picosure lazerin bir başka özelliği ise, focuslu başlığı ile cilt yenileme ve akne izlerini temizleme gibi işlemlerde başarılı sonuçlar elde edebilmesidir. Bu teknoloji sayesinde yara ve kabuklanma yaratmadan kişi kolaylıkla iş hayatına ve sosyal hayatına geri dönebilmektedir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat