Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penisimde yara var, ne yapabilirim?

270,935
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Penisimde yara var, ne yapabilirim?

Penis üzerindeki yara hasta ve doktor açısından son derece önemlidir. Basit bir sebebe bağlı olabileceği gibi çok ciddi sebepleri de olabilir, bu nedenle kişi zaman kaybetmeden bir üroloji uzmanına başvurmalıdır.

Penis üzerindeki yaralar ağrılı ya da ağrısız olabilir ve kişiye oldukça acı verebilir. Penis üzerindeki ağrılı yaralar basit bir sebebe bağlı olabilir, bunlar mastürbasyon sonrası oluşabilir. Penis üzerindeki yaralar genellikle ağız çevresinde de aynı lezyonların görüldüğü (uçuk) küçük, içerisi sıvı dolu, cinsel yolla bulaşabilen herpes adı verilen bir hastalığın belirtisi olabilir.

Ağrısız yaralar bazen daha ciddi hastalıkların belirtisi olabilir. Bunların başında halk arasında da adı frengi olarak da bilinen sifiliz hastalığının belirtisi olabilir.

Penis üzerinde veya başında görülen ağrılı ya da ağrısız yaralar ciddi hastalıkların belirtisi olabileceğinden teşhisin konulabilmesi için zaman kaybetmeden mutlaka bir üroloji uzmanına başvurulmalıdır. Penis yarası hakkında her şey UZMANTV'de!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat