Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

835
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar,

Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Kariyer, iş, çalışma, toplum statünüzle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapma fırsatı sunuyor. 

Fakat Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde özellikle kariyeriniz ve işiniz ile ilgili başarı elde etmek arzusundayken kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz edip anlayarak ilerlemelisiniz. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halledin. 

Haftanın ikinci yarısında Ay'ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında oldukça fazla vakit geçireceksiniz. Çalışmalarınızın, kariyerinizin meyvelerini toplamak adına da girişimler yapmak istiyorsunuz. Kendinizi geleceğe daha umutla bakar bir şekilde bulacaksınız. 

Mars'ın da Kova burcundan buraya ters bir açısı mevcut. Özellikle bu sosyal çevrelerden gelir elde etmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat