Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 10 - 16 Eylül 2018 haftası neler yaşayacak?

574
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 10 - 16 Eylül 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar,

Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız.  Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Hayata bakış açınız değişebilir, bilmediğiniz yeni konuları öğrenebilirsiniz. Bu alanlarda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçiriyorsunuz. Gelecekle ilgili daha iyimsersiniz. Arkadaş çevrenizden bir insanla flörtöz bir ilişkiye  başlayabilirsiniz. Bu dönemde çalışmalarınızın getirilerini de daha kolay toplayabileceksiniz. 

Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Venüs'e ters etkileşimi mevcut. Para kazanmak adına girişimler yapacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirirken bir taraftan da para kazanmak adına girişimde bulunursanız, bu haftayı başarı ile tamamlayabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat