Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

UZMANTV KULLANIM KOŞULLARI

1. İşbu “UZMANTV Kullanım Koşulları” kapsamında kullanılan aşağıdaki ifadeler, yine aşağıda belirtilen anlamları taşıyacaktır:

a) UZMANTV: UZMAN MEDYA YAYINCILIK A.Ş.

b) Koşullar: işbu “UZMANTV Kullanım Koşulları”

c) Site: UZMANTV tarafından işletilmekte olan http://www.uzmantv.com/ alan adı ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan web sitesi, mobil web sitesi ve mobil uygulamalar

d) Kullanıcı: herhangi bir mobil veya dijital cihaz vasıtasıyla Site’ye giriş yapan bütün gerçek kişiler

e) Gizlilik Politikası: Site’de erişilebilen ve işbu Koşullar’ın ayrılmaz bir parçasını oluşturan Gizlilik Politikası

2. Kullanıcı, Site’ye giriş gerçekleştirdiği andan itibaren, Site’den yararlandığı sürenin uzunluğuna bakılmaksızın, Koşullar’da yer alan hükümleri okumuş ve onaylamış sayılacaktır.

Koşullar’da yer alan hükümler ile bağlı olmak istemeyen Kullanıcı, Site üzerindeki girişini sonlandırmak zorundadır.

Kullanıcı; Koşullar’ı açıkça okuyup anladığını, Site’yi ancak bu Koşullar’a uyarak kullanabileceğini, bu Koşullar’a aykırı davrandığı takdirde bütün sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve UZMANTV’nin, işbu Koşullar’a uygun davranılmaması sebebiyle doğacak bütün zararlarını kendisine rücu edeceğini bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


3. Site’nin herhangi bir alanında, üçüncü kişiler tarafından sağlanan veya yayınlanan her türlü yazı, görsel, bilgi, belge, yorum, cevap, açıklama dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir içerikten dolayı, bu içerikler açısından yer sağlayıcı konumunda olan UZMANTV’nin, UZMANTV çalışanlarının veya yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan bilgilerin, görsel ve işitsel imgelerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü içeriğin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü, bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır.

UZMANTV, üçüncü kişiler tarafından sağlanan içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.

4. Kullanıcı, Site üzerinde ticari/iktisadi faaliyet yürütemez, kendisine veya üçüncü kişilere ait ürün/hizmetlerin reklamını veya tanıtımını yapamaz, Site’yi herhangi bir ticari/iktisadi amaç için kullanamaz.

5. Kullanıcı, Site üzerinde sadece hukuka uygun ve/veya suç içermeyen işlemler gerçekleştireceğini, hukuka aykırı ve/veya suç içeren hiçbir eylem gerçekleştirmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

6. Kullanıcı, Site üzerinde yayınlanan video içerikleri içerisinde yer alan bilgilerin belirli alanlarda uzman kişilerin kendi görüşleri olduğunu; video içerikleri içerisinde yer alan bilgilerin herhangi bir amaçla kullanılması sonucunda Kullanıcı ve üçüncü kişiler üzerinde doğacak her türlü maddi/manevi zarar veya diğer olumsuz sonuçlardan dolayı UZMANTV’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

7. UZMANTV, video içerikleri üzerinde veya bunlarla beraber veya bunların yayınlanmasından önce ve sonra çeşitli reklam, mesaj ve bilgiler girebilir.

8. Kullanıcı’nın, Site’ye kötü niyetli üçüncü kişiler tarafından yüklenen zararlı yazılımlar sebebiyle, UZMANTV tarafından alınan güvenlik önlemlerine rağmen doğacak zararlarından UZMANTV sorumlu değildir.

9.  Kullanıcı; UZMANTV’ye ait gizli bilgilere/ticari sırlara erişim sağlayamaz, değiştiremez, bozamaz, kopyalayamaz ve hiçbir şekilde kullanamaz.

10. Kullanıcı; fikri mülkiyet hakları UZMANTV’ye ait olan video içeriklerini ve görsel, işitsel ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü öğeleri izinsiz olarak hiçbir ticari ve şahsi amaçla kullanmayacağını, kopyalamayacağını, değiştirmeyeceğini ve herhangi bir şekilde umuma iletmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı; Site üzerinde, UZMANTV tarafından sağlanan videoları ve sair içerikleri değiştiremez, kopyalayamaz, satamaz, ticari amaçlarla kullanamaz, farklı mecralarda umuma iletemez. Kullanıcı, Site üzerindeki videoları sadece ticari olmayan amaçlarla ve sadece gömülü (embedded) link olarak UZMANTV dışındaki farklı mecralarda paylaşabilir. UZMANTV’nin, Kullanıcı’nın işbu maddeye uygun olarak embedded link şeklinde gerçekleştirilen kullanımlarına son vermesini talep etme hakkı saklıdır.

11. Kullanıcı; Site üzerinde tersine mühendislik yapmayacağını, Site üzerindeki yazılımların kaynak kodunu çıkarmayacağını, Site’nin sunucularına erişmeye ve/veya sunuculardaki verilere zarar vermeye çalışmayacağını, aksi takdirde hakkında Türk Ceza Kanunu m.243 ve 244 uyarınca suç duyurusu dahil olmak üzere her türlü yasal yola başvurulabileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

12. UZMANTV, dilediği zaman Site üzerinde sunulan hizmetlerde, Site’nin kullanımında veya Site’nin arayüzünde değişiklikler yapabilir.

13. UZMANTV, Site üzerinden, UZMANTV'nin kendi kontrolünde olmayan üçüncü kişi satıcılar, sağlayıcılar ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine, dosyalara veya içeriklere URL adresi/ 'link' verebilir. Bu 'link'ler, herhangi bir web sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki 'link'ler vasıtasıyla erişilen web siteleri, dosyalar, içerikler, hizmetler veya ürünler hakkında UZMANTV'nin herhangi bir sorumluluğu yoktur. UZMANTV’ye ait olmayan internet siteleri Koşullar kapsamında olmayıp, UZMANTV, Kullanıcı’nın bu internet siteleri üzerinde uğrayabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.

14. UZMANTV; dilediği zaman Site’yi Kullanıcı’nın kullanımına kapatabilir veya Site üzerinde sunulan hizmetlere son verebilir. Böyle bir durumda Kullanıcı’nın UZMANTV’den herhangi bir talebi olamaz.

15. UZMANTV, teknik sorunlar nedeniyle Site’nin video yayınlarında veya kullanımında oluşabilecek kesintilerden dolayı Kullanıcı’nın yaşayacağı sorunlardan sorumlu değildir.

16. Site üzerinde, Kullanıcılar veya üçüncü kişiler tarafından gerçekleştirilen her türlü yorum, ilan, açıklama ve paylaşım, ilgili Kullanıcıların veya üçüncü kişilerin kendi düşünceleri olup, UZMANTV’nin bu üçüncü kişilerin yorumları ve düşüncelerine ilişkin herhangi bir yönlendirmesi, taahhüdü, onayı vs. bulunmamaktadır. Kullanıcıların, Site içerisinde yer alan düşünce ve yorumlarına göre yapacakları her türlü işlemde risk kendileri üzerindedir.

17. UZMANTV, Kullanıcı ile ilgili bilgileri, işbu Koşullar’ın ayrılmaz bir parçası olan Gizlilik Politikası’nda öngörülen şartlar dahilinde kullanabilir veya üçüncü kişilerle paylaşabilir. Kullanıcı, Site’de erişilebilen ve işbu Koşullar’ın ayrılmaz parçasını oluşturan Gizlilik Politikası’nın tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

18. UZMANTV Koşullar’ı istediği şekilde değiştirebilir veya Koşullar’a geçici olarak son verebilir. UZMANTV’nin Koşullar’da değişiklik yapması halinde, değişiklik tarihinden itibaren tüm Kullanıcılar açısından yeni Koşullar uygulanır.

19. İşbu Koşullar’ın uygulanmasında, yorumlanmasında ve işbu Koşullar dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türk Hukuku uygulanacaktır. Koşullar’ın uygulanmasından doğan her türlü ihtilafta İstanbul (Çağlayan) mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

20. İşbu Kullanım Koşulları, Site’de yayınlandığı an yürürlüğe girer ve herhangi bir şekilde Site’yi kullanan, Site’ye giriş yapan Kullanıcı açısından ayrıca bir işleme gerek kalmaksızın bağlayıcı olur. Kullanıcı, işbu Kullanım Koşulları’nın güncel haline her zaman Site üzerinden erişebilir.