Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kahve falında kedi görmek ne demektir?

38,233
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kahve falında kedi görmek ne demektir?

Kedinin nankör olarak adlandırılması ya da bir bayanı temsil etmesi falda çıkan kedi figürünün bu şekilde yorumlanmasını gerektirmez.


Kediler sezgileri güçlü, zeki ve insanların hep yakınında olan hayvanlardır. Bu sebeple falda çıkan kedi kötüye işaret değildir. Kahve falında çıkan kedi, yakın çevreden gelebilecek bir haber anlamına gelir. Kedinin sezgilerinin güçlü olması ve atikliği, haberi veren kişinin sezgisel olarak güçlü ve uyarıcı bir yönü olduğu düşüncesine bağlanabilir.

Kahve falında çıkan kedinin yanında bulunan şekiller yorumun genişlemesine katkıda bulunur. Kedi figürünün fal sahibinin fincanında ya da tabağında çıkması falı yorumlamada önem taşır.

Fincanda çıkan kedi figürü, fal sahibinin yakın ilişkide bulunduğu insanlardan gelecek olan olumlu açılarla sonuçlanacak uyarıları anlatır. Tabak falında çıkmış olan kedi figürü ise yaklaşan olaylardan, durumlardan fal sahibine bilgiler verilmesine işarettir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat