Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kahve falında çıkan insan şekilleri ne anlama gelir?

65,690
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kahve falında çıkan insan şekilleri ne anlama gelir?

Kahve tadı, kokusu ve hatırıyla ön planda olan bir içecektir. Kahve falı da en az kahve kadar popülerliği yüksek olan ve kahveyi cazip kılan etkenler arasındadır.


Kahve falında çıkan insan şekilleri fal sahibinin yakın çevresinde ilişkide bulunduğu kişilerin bir yansımasıdır. Bu yansımalar, yaşanacak olayların bir izlenimi olabilir. Falda çıkan insan figürleri, beklenen haberlerin ve yakın ilişkilerin fala yansımış görüntüleridir.

Kahve falında çıkan insan şekillerinin kadın ya da erkek olması farklı anlam ifade etmez. Falda çıkan insan figürlerinin nasıl ve ne şekilde göründüğü önemlidir. Bu görüntüler içerisinde biçimlerin aydınlığı, netliği ve hareket biçimlerini yorumlayarak fal sahibine anlatmak doğru olur.

Kahve falında çıkan insan yüzünün anlamı
Kahve falında çıkan insan yüzü, fal sahibini düşünen, merak eden kişiyi tanımlar. Ancak bu figürlerin yansıtıldığı kişiler hakkında tedirgin olunacak bir durum yoktur. Faldaki insan yüzü, kişilerin birbirini düşünmelerinin yansımasıdır. Aynı zamanda faldaki insan yüzü uzakta olan birisinin fal sahibini düşünmesini ve fal sahibinin uzakta olan yakınını düşündüğünü, merak ettiğini gösterebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat