Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınları orgazma ulaştırmak için neler yapmak gerekir?

971,765
kez izlendi
Puan: 4.68 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınları orgazma ulaştırmak için neler yapmak gerekir?

İyi seks bütün duygu durumlarını içeren bir şey. Kadınlar olarak öncelikle bunu iyi algılamamız gerekiyor. Kadının uyarılma noktaları genel geçer bilgiler var ortada dolaşan. Örneğin göğüsten hoşlanıyor deniyor ama direk tıbbi bir bilgi vermek gerekirse; % 80 kadın aslında göğüs bölgesinden haz etmiyor.

Özellikle premenstruel sendrom dediğimiz regl dönemi öncesinde göğüste şişkinlik ve hassasiyet oluşuyor. Göğse özel yapılan muamele kadının ilgisini dağıtabiliyor, konsantrasyonunu bozabiliyor.

Kadının klitoristen uyarıldığını öğrenmiş adamın, parmakla, dille ya da penisiyle sürekli klitorise uyaran göndermesi de şu tip bir yanlışa götürebiliyor; o uyaran zaman zaman gelip kaçmalı, zaman zaman dokunulmalı. Çünkü düzenli klitoris dokunuşu birinci olarak hemen hazza götürebilir, ikinci olarak acı duygusu yaratabiliyor ve seksin o konsantrasyonunu bozuyor. 


Her şeyden önce kadınlar soyunmaktan başlayan süreçle kendileri mi soyunmak istiyorlar, eşleri tarafından mı soyulmak istiyorlar, karanlıkta mı birlikte olmak istiyorlar, aydınlıkta mı? Bunlar da çok bireysel durumlardır. Özel kıyafetler giymek de bireysel seçimlerdendir.

Bizim önerimiz her zaman seksin büyüsünü biraz gözlemlemek, daha doğrusu kendi seksinize röntgencilik yapmak. Bu iyi bir şeydir, biraz ışık olmasını öneririz. Partnerinizi seyretmeyi öneririz, gözleri açık olunması seks için iyi bir şeydir, kıymetli bir durumdur, geliştirici bir şeydir. Bu aynı zamanda fantezi dünyanızı da geliştirir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat