Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz kapağı estetiği nasıl yapılır?

14,312
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Göz kapağı estetiği nasıl yapılır?

Göz kapakları insan yüzünde ifadeyi en fazla belirleyen bölgedir. Göz kapaklarının düşüklüğü ya da deri bollukları insanı son derece yorgun, yaşlı ve bitkin gösterebilir. Alt kapakta da uykusuz görünüm birçok genç - yaşlı bireyin hoşuna gitmez. Bunların düzeltilmesi için alt ve üst kapağa ayrı ayrı kapak estetikleri uygulanır. 

Üst göz kapağında deri bollukları olduğu zaman bizim supratarsal fold dediğimiz tam göz kapağının en girintili, çizgimizin olduğu noktasından çalışarak hem deri bolluklarını ve hem de eğer gerekiyorsa yağ fıtıklaşmalarını yok ederiz ve derinin gerginleşmesini sağlarız. Alt kapaktada aşağı yukarı hemen kirpik dibinden çalışarak yine aynı şekilde deri bolluklarını ve gerekiyorsa da yağ torbacıklarını gideririz.

Göz bölgesi, estetik operasyon açısından çok şanslı bir bölgedir. Çünkü bu her ik iz de ameliyatı takip eden ilk günlerde bile seçilmesi zor yerlere gizlenebilir. Bu anlamda göz kapağı estetikleri, kişinin sosyal hayatla bağlantısını kesmeden rahatlıkla gerçekleştirilebilecek operasyonlardır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat