Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gömme rezervuarın normal rezervuara göre avantajları nelerdir?

55,261
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Gömme rezervuarın normal rezervuara göre avantajları nelerdir?

İnce ve dekoratif özellikleri sayesinde temizlik açısından kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan gömme rezervuarların en önemli iki avantajı hijyenik olmaları ve alandan tasarruf imkanı sağlamalarıdır. Montaj güvenilir ve yetkili kişilerce yapılmışsa, gömme rezervuarınızı uzun seneler boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Gömme rezervuarlar, duvar içine gizlenen montaj çözümleriyle açıkta bağlantı borusu, ara musluk gibi rahatsız edici görüntüler olmadan rahatça temizlik imkanı sunar. Asma klozet ile kullanımda, klozetin altında kalan boşluk, zemin temizliğinin kolayca yapılmasını sağlar.

Rezervuar sıva altında ve duvar arkasında gizlendiği için banyo alanından tasarruf sağlanır, duvar içi gizli tesisat çözümleri ile mekan genişler. Banyonuz olduğundan çok daha ferah görünür, daha şık bir görünüme kavuşur.

Gömme rezervuarların bir diğer avantajı ise 19 desibel olan fısıltı düzeyine kadar inebilen modellerinin olmasıdır. Evde bir bebeğiniz ya da hastanız varsa, evdekileri uyandırma kaygısı olmadan rahatça kullanım konforu sunar. 

Gömme rezervuarlarda iki kademeli kumanda paneli seçeneği sunan modelleri tercih ettiğinizde ise su tasarrufu sağlayarak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. 

VitrA Müşteri Danışmanı ve Mimar Kemal Kazaçeşme, gömme rezervuar seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri anlattı. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat