Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Emziren anneler vücutları için ne tür kremler tercih edilebilir?

1,188
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Emziren anneler vücutları için ne tür kremler tercih edilebilir?

Emziren annelerin metabolizmaları oldukça hızlıdır. Dolayısıyla vücut kendini yenileme süreci içindedir. Bir yandan da kan dolaşımı hızlı olduğundan vücutta terleme, özellikle doğum sonrası ilk aylarda oldukça fazladır. Bütün bunlara dayanarak annelerin vücutları için çok da fazla, ağır ürünler kullanmalarının gerekmediğini söyleyebiliriz. Ancak mevsime bağlı olarak anneler tabii ki vücutlarına nemlendirici sürme ihtiyacı hissedebilirler. Öte yandan bazı annelerde doğum sonrası ortaya çıkabilecek, ciltteki çatlakları giderme ihtiyacı da ön plandadır. Bütün bunlara faydalı olması açısından emziren annelere doğal yağlardan zengin olan vücut ürünlerini kullanmalarını öneriyoruz. 

Kayısı yağı, şiya yağı ve hindistan cevizi yağından zengin olan vücut nemlendiricileri bir yandan deri hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır ve cilt yüzeyine gereken nemliliği sağlarken, diğer yandan da son derece doğal içerikleri olduğundan anne sütünden bebeğe zararlı maddelerin geçmesi riskinden muaftırlar. Dolayısıyla bu tür maddeleri içeren vücut ürünlerini emziren anneler rahatlıkla ve güvenle kullanabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat