Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El falında evlilik ve aşk ile ilgili neler görülebilir?

27,179
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

El falında evlilik ve aşk ile ilgili neler görülebilir?

El falında evlilik yaşantısı, aşk yaşantısı ve kişinin aşka dair düşüncelerinin görülebildiği bazı çizgiler vardır. Bunlardan mutlaka bakmış olduğumuz çizgilerden birisi kalp çizgisidir.

Kalp çizgisi, Jüpiter tepesi ve parmağından veya Zühal dağı da dediğimiz Satürn parmağından, tepecikten başlayan ve serçe parmağına doğru uzanan bir çizgidir.

Elde hangi bölümün hangi yıldız ile eşleştirildiğini öğrenmek için El falı nasıl bakılır? videosunu izleyebilirsiniz.

Kalp çizgisi, insanı insan yapan değerlerden bahseder. Aşk, sevgi, merhamet, şevkat gibi tamamen duygusallık ile alakalandırılan bir çizgidir. Fiziksel olarak da kalp sağlığını ifade eder.

Bunun haricinde aynı zamanda evlilik çizgisi olarak adlandırdığımız, kalp çizgisinin bittiği yerde, serçe parmak ile yakın veya bitiminde olan bir ya da birden fazla çizgi olduğunu görürüz. Dolayısıyla bu çizgilere de bakılır. Buradaki çizgiler kaç defa evleneceğimizden ziyade kaç defa gerçekten duygusal bir birliktelik yaşayacağımızı veya çok aşık olacağımız kişi ya da kişileri de göstermektedir. 

Her iki çizgiden yola çıkılarak kişinin yaşantısında kaç defa duygusal ilişki yaşayacağı ve aynı zamanda kaç defa evleneceği de buradan öngörülebilir. 

Aşk için bakılan el falında gözardı edilmemesi gereken bir unsur vardır. Kalp ve evlilik çizgilerinin her  ikisinin üzerinde bulunan bazı nokta ya da noktacıklar, kare ya da çarpı işaretleri, haç veya artı işaretleri veya üçgen işaretleri bulunması kişinin sadakati ile ya da evlilik yaşantısının nasıl olacağı ile de ilgilidir.

İyi bir el falı yorumcusu ve uzman bu konuda sizlere gayet net bilgiler verebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat