Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El falı gelecekten haber verir mi?

12,071
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

El falı gelecekten haber verir mi?

El falı, elin genel şekli, parmakların biçimi ve hatta tırnakların da hesaba katıldığı, aynı zamanda avuç içerisindeki çizgiler ve çizgiler üzerinde bulunan bazı işaretlerin, parmakların, parmakların boğumlarının ve burada bulunan bazı işaretlerin de devreye sokularak gelecekten de haber verecek şekilde bir bakım türü haline gelmiştir. Esasında bu bir sanattır. Karakter ve kader tahlili sanatıdır diyebiliriz. 

El falını geçmiş yıllardan bu yana bu okültistlerin dayandırdığı bir yer vardır ki, Hindistan ve Mısır'dan geldiği söylenir. Aynı zamanda çingenelerin tüm dünyaya yaydığına ilişkin söylentiler de söz konusudur. 

El falı için bir kader yorumlama sanatıdır da diyebiliriz. El falı ile kişi içinde bulunduğu hâl, tavır ile gelecekte onu nelerin beklediğini öğrenebilir. El falında kişinin şu anki yaşantısına da bakılarak, esasında neler olabileceğinin de yorumu yapılabildiğinden dolayı el falı gelecekten de haber verecektir, işin uzmanı tarafından bakıldığında.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat