Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsiyet değiştirme kararınızı çevreniz nasıl karşılamıştı?

13,780
kez izlendi
Puan: 3.67 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsiyet değiştirme kararınızı çevreniz nasıl karşılamıştı?

Başta herkes derin bir şok geçirdi. Anneannem bile "Merter'dekiler gibi olmayacaksın, değil mi?" dedi. Beni en iyi tanıyan ailem bile, benim televizyonlardaki travesti karakterlere dönüşeceğimi düşündüler. Beni Şevval olarak değil, medyanın topluma yansıttığı travestiler olarak gördüler. Ailelerin ne kadar hoşuna gitmese de, destek olmaları gerekiyor. Birçok anlamda kötü yollara sapmamamın nedeni ailemin bana verdiği destekti.

Ameliyat olduktan çok kısa bir süre sonra evlendim; işim oldu. İşlerim çok şanslı gitti. Ummadıkları hoşluklar yaptım onlara. Şu anda çok rahatlar.


Bu ameliyata karar vermişseniz çok istemişsiniz demektir. Cinsiyet değiştirmenin hem kanuni kısmı, hem de ameliyat kısmı çok yorucu. Bunu çok istemek gerekiyor. 

Bu toplumsal bir şey. Durumu "Çocuğuma bir şey oldu, hasta oldu." gibi görüyorlar. Bunun dünyanın sonu olmadığını; böyle de onurlu ve gururlu şekilde yaşanabileceğini; insanın cinselliğini sevdiği kişilerle yaşaması gerektiğini annelere babalara anlatmak gerekiyor. Aksi takdirde sağlıksız eşcinseller yetişiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat