Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çiftler nasıl aynı anda orgazm olabilir?

932,455
kez izlendi
Puan: 4.61 / 5
Detaylı Açıklama

Çiftler nasıl aynı anda orgazm olabilir?

Aynı anda orgazm tamamen tesadüfi bir şey. Buna olanak dışı demeyeceğim çünkü yanlış ve büyük bir genelleme olabilir. Ama aynı anda orgazm olunabilir, bu tamamen tesadüflere bağlıdır.

Aynı partnerle uzun süreli bir ilişki içerisindeyseniz, çok kontrollü davranarak ille de aynı anda yakalayacağım fikriyle hareket ederek kendinizi ona göre organize ederseniz eninde sonunda aynı anda orgazmları yakalarsınız. Ama yine söylüyorum ve iddia ediyorum ki saniye farkıyla, yarım nota, üç nota farkla yakalanır. Çünkü iki ayrı bedenden bahsediyoruz.

Burada önemli olan kimin önce kimin sonra orgazm olmasından çok birbirlerine alışmış ya da iyi kullanan bedenlerin yani tangoyu iyi yapan iki bedenin atacağı adımlarda öncelikleri konuşmadan bile birbirlerine pas edebilmesidir ve daha sonra diğer için o dansa devam edebilmesidir.

Orgazmın kalitesi ya da sevişmenin kalitesi dediğiniz şeyi aslında böyle ölçümlersiniz. O insanla iyi seks, o insanla keyifli seks ya da aşık olduğunuz adamla bu işte benim adamım ya da kadınım dediğimiz cümleyi kurmak buna bağlı.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat