Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cash360 sistemi ile iş yerinde nakit güvenliği nasıl sağlanır?

4,986
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Cash360 sistemi ile iş yerinde nakit güvenliği nasıl sağlanır?

Cash360, özellikle perakende sektör gibi nakit akışı yoğun olan sektörler ve mağazaları için geliştirdiğimiz akıllı kasa yönetim çözümleridir.

Bankaya ulaşımın zor ve güvenlik riskinin olduğu yerlerde, zamanlarda ya da bankaya para yatırmakla zaman kaybetmek istemeyen işletmelerde, gün içinde kasada biriken parayı güvence altına almanın bir yoludur. Banka ile entegre olabilen ve mağaza içinde konumlandırılan Cash360 akıllı kasa sistemi, işletmelerin nakit para yönetim riskini ortadan kaldırarak operasyonlarını kolaylaştırır.

2017 verilerine göre Türkiye nüfusunun yüzde 44?ü hiçbir banka ile çalışmamaktadır. Bu analiz, çok ciddi bir nakit kullanımı anlamına gelmektedir.

G4S Cash360; soygun, gasp, kapkaççılık gibi suçlar nedeniyle, insanların nakit para ile bankaya bile gitmesinin zorlaştığı bir dönemde, özellikle de nakit akışı çok olan perakende sektörü için önemli bir güvenlik hizmetidir. 

Nakit parayı üzerinde taşımadan bankaya yatırmanın en kolay yolu olarak dikkat çeker. İşyerlerinde gün içinde nakit para, mağazalarda kurulan özel Cash360 kasasına koyulduğu an G4S Türkiye güvencesi ve global sigortası altına girer. Bu, aynı zamanda yatırılan paranın kullanıcıların banka hesabına geçtiği anlamına gelir. Böylece kullanıcıların nakit parası ilk andan itibaren banka hesabında görülecek şekilde güvence altına alınır. Kasada biriken para, belirlenen zaman dilimi sonunda zırhlı araçlarla alınarak bankaya yatırılır veya bankaların çalışma saatlerine göre kullanıcı adına nakit sayım merkezlerinde koruma altına alınır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat