Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Azerbaycan pahalı bir ülke mi?

34,454
kez izlendi
Puan: 4.89 / 5
Detaylı Açıklama

Azerbaycan pahalı bir ülke mi?

Azerbaycan'ı eğer Türkiye'yle kıyaslarsak çok da pahalı bir ülke olmadığını söyleyebiliriz. Azerbaycan'ın para birimi Yeni Manat son derece değerli bir para birimidir. Buna rağmen Türkiye ile kıyaslandığında Azerbaycan'da fiyatların Türkiye ile hemen hemen aynı olduğunu göreceksiniz.1 Yeni Manat yaklaşık 1.2 dolara karşılık gelir. Paranızı, büyük otellerde bozdurabilir ve harcamalarınızı manatla yapabilirsiniz.

Örneğin Azerbaycan'da ortalama bir öğlen yemeği 10 manata karşılık geliyor. Otellere baktığınızda ise Park Hyatt gibi lüks, 5 yıldızlı otellerde konaklamanın oldukça pahalı olduğunu görebilirsiniz. Bu lüks oteller elbette tek seçeneğiniz değil. Şehir merkezinde son derece uygun fiyatlara kolaylıkla otel bulabilirsiniz.

Azerbaycan'da Radisson, Excelsior, Bakü Hilton gibi büyük otellerde konaklayabilirsiniz. Eskişehir'de de bulunan Bakü Sultan İnn Oteli de yine kalabileceğiniz bir başka otel. Azerbaycan'da Hazar Denizi kıyısında da konaklamayı seçebilirsiniz. Park Inn Azerbaycan'da kalacağınız uygun oteller arasında yer alıyor. Burada daha makul fiyatlara konaklayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat