Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 10 - 16 Eylül 2018 haftası neler yaşayacak?

504
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 10 - 16 Eylül 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız.  Parasal ve maddi konularda yeni bir döneme  başlıyorsunuz. Para kazanmak, gelir elde etmek adına yeni girişimler yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Güneş'in de burada olduğunu düşünürsek, bu konu sürekli vurgulanıyor. Para ile ilgili güzel gelişmeler olacaktır. 

Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. İç dünyanızda kendinizi çok flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz. Dekorasyonlar gündeme gelebilir. Yatırım yapabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak adına da kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. 

Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Özgürleşmek adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İkili ilişkiler, ortaklıklar gündeme gelecektir. Size özgürlük sağlayan insanlarla beraber hareket edip, ortaklık yapabilirsiniz. Belki bir evlilik de gündeme gelebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat