Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,467
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, hafta başı gerçekleşecek Dolunay, aşk ilişkileriniz, duygusal kararlarınız, çocuklarla ilgili konularınız adına sizi yoğun bir tempoda tutabilir. Su grubunda gerçekleşecek dolunay, bilhassa duygusal ilişkileriniz adına daha tutkulu ve ısrarlı olmanıza ve her ne olursa olsun sonuca ulaşmak istemenize neden olabilir. Salı günü gerçekleşecek Dolunay enerjileri, pazartesiden itibaren duygusal alanlarda kendini hissettirirken, sabırlı ve mantıklı davranmak hafta ortasına kadar her konuda sizin için önemli olacak. 

Akrep burcu bu hafta

Çarşambadan itibaren enerjiler daha aktif ve hareketli olmanıza neden olacak. Bu süreçte özellikle hizmet alanlarınız, mesleki konularda acele ve duygusal adım atma potansiyeliniz yükseliyor. Çarşamba ve cuma arası size bağlı çalışanlara karşı biraz daha sabırlı ve esnek olmaya çalışın.
 
Maddi alanlarınızda ise dolunay sonrası uzun süredir beklediğiniz fırsatlar adına harekete geçirici enerjiler söz konusu. Yürümeyen işlerin hızlanması, sonuçlanması ya da sizin için, planlarınızın ve yapmak istediklerinizin daha net ve açık bir bakış açısına kavuşması olası olacak. 

Bu hafta tam dolunay zamanı olan salı günü herhangi bir konuda başlangıç yapmayın. Pazartesi ve salı günü başlangıçlar için bekleyin ve harekete geçmek için en erken Çarşamba günü tercih etmeye çalışın. 

Cumadan itibaren ise tekrar ikili ilişkilerinize yönelen dikkatiniz, eşiniz veya partnerinizle ilgili konulara dönmenizi, duygusal bağlantınız olan kişilerden destek almanızı veya hafta başından itibaren biraz daha gergin giden diyaloglarınızı toparlamanıza olanak sağlayabilir. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat