Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Açık arazi güvenliği için gerekli unsurlar nelerdir?

1,628
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Açık arazi güvenliği için gerekli unsurlar nelerdir?

"Açık arazi güvenliği",  geçici ve lokasyon olarak değişken güvenlik ihtiyacı olan noktalarda bir mobil izleme sistemidir. Sitelerde, depolarda, şantiyelerde, otoparklarda; festivaller, fuarlar, spor etkinliklerinde; kısaca ihtiyaç olan tüm açık alanları tam olarak izleme ve alarm yönetimi sağlayarak denetleyebilir. Böylece saha ve malzeme çalışma saatlerinden sonra bile güvenlikli olarak korunur.

Bu alanda @ View bizlere altyapı kablolama gerektirmeyen maliyet yönetimi konusunda en ciddi desteği sağlayacak olan ürün olarak karşımıza çıkar. Sistemin üzerinde bulunana PTZ kameralar ve thermal opsiyonlu kameralar ile sürekli olarak izleme ve kayıt yapar. Alarm tasarımı yapılmış alanlarda ihlaller oluşması halinde üzerinde bulunan aktif hoparlör sayesinde uzaktan anons yapılabilir. Oluşan ihlal ve alarmları alarm izleme merkezi üzerinden doğrulaması sağlanarak ilgili güvenlik ekibinin noktaya yönlendirilmesi sağlanır.

@ View sisteminde, 3 adete kadar PTZ ve termal kamera yer alabilir. Kızılötesi aydınlatma ile 120 metreye kadar görüş sağlanabilen @ View sisteminde, anons ve anlık ışıklandırma ile uyarı özelliği bulunur. Harici anten ve router ile 4g izleme ve anlık takip imkanı sunan @ View?da 15 gün kayıt özelliği vardır. Web üzerinden izleme yapılan @ View ile video analiz, anti sis, donma önleyici gömülü sistemler kullanılabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat