Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

1. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

1,903,095
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

1. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

7 günde karın kaslarını çalıştırmak için farklı egzersizler yapabiliriz. Göbek eritme egzersizleri için 1. günde hangi egzersizleri yapabileceğinizi videodan izleyebilirsiniz. Önce sırtüstü yatalım. Ellerimizi başımızın arka tarafına alalım. 


Nefes alalım, nefes verirken küçük hareketlerle kalkalım. Bu hareketi 20 tekrar yapalım. Gözler diz hizasında olmalı ve baş asla öne eğilmemeli. Bu hareket 3 set 20 tekrar şeklinde yapılabilir. 2. hareket olarak obrik yani yan kasın kasları çalıştırılabilir. 

Sırtüstü yatalım. Nefes alalım, verirken sağa ve sola doğru dönerek kalkalım. Başımızla dizimizin aynı hizada olmasına dikkat edelim. Bu hareketi de 3 set 12 tekrar şeklinde yapalım. Yine sırtüstü yatalım ve belimizi tamamen yere yapıştıralım. 

Nefes verirken sağ bacağı ileri doğru uzatalım. Diğer bacağa da yapalım ve 3 set 12 tekrar şeklinde yapalım. Yüzüstü yere yatalım. Nefes verirken vücudu yukarı doğru kaldıralım. Bu hareketi de 3 set 16 tekrar yapalım. 7 günde göbek eritme için videolarımızı izleyin. Beslenmenize de dikkat etmeyi unutmayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat